94

سلام سال نوتون مبارک.

یه وقتا آدم دلش یهو تنگ می شه برای بعضی چیزها.امروز از صبح به فکر اینجا بودم.الان 7 ماهه ننوشتم.این روزها همه اکثرا تو فیس بوک و وایبر و اینستا گرام سرشون گرم تره و من هم همین طور.نمی دونم از این به بعد بیشتر حس و حال اینجا نوشتن رو داشته باشم یا نه.ولی امروز و این دقیقه حسش رو داشتم و اومدم.

حالمون خوبه.باران جون هم بزرگ و خانوم شده.مادر دخترانه های خوبی داریم ولی خب گاهی هم با هم کل کل می کنیم.ولی در کل روزهامون خیلی آروم تر از چند سال پیش می گذره.

ویولنسل رو داره ادامه می ده.زبان می خونه و درسش هم خوبه.

موهاش رو بعد از 5 سال کوتاه کردم.خیلی بلند و خوشگل شده بود ولی واقعا هر دومون خسته شده بودیم.نگهداری و شونه کردنش سخت بود و من خیلی حرص می خوردم.خودش تو آرایشگاه خیلی گریه کرد ولی بعد که قیافه متفاوتش رو دید و اطرافیان هم از چهره جدیدش تعریف کردن حالش خوب شد و الان هم که می بینه حموم رفتن و شستن و شونه کردن موهاش راحت شده خوشحاله.به هر حال خودمم دلم سوخت ولی دوباره بلند می شه.

براتون تو سال جدید بهترین ها رو می خوام.

/ 4 نظر / 54 بازدید
کلاه قرمزي 94

سلام سايت جالبي داريد به ما هم سر بزنيد http://kolahghermezi94.ir/

Nima

سلام وبلاگت عاليه ... خوشحال ميشم يه سري هم به من بزني و نظرتو بگي [قلب]

خاطرات خانه كودكي

اره چقدر حيف ك وبلاگ خوني از رونق افتاده ..ادم دلش تنگ ميشه .. خوشحالم ك خوبين ... كاش از چهره جديد دخترك هم عكس گداشته بودي ..ما هم دلمون براش تنگ شده[قلب]

سپیده عمه آریانا

سلام نسترن جون خوشحالم که اینجا رو با اومدن تون صفا دادید . و خوشحالم که همه چیز آرومه . کوتاهی موهای باران گلم مبارک باشه . الهی همیشه شاهد موفقیتهای دختک گلمون باشید . روز و روزگار همیشه بر وفق مرادتون[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]