چند تا شماره

1-تولدم بود.24 بهمن.بر خلاف تصورم خوش گذشت...

2-اولین سالگرد فوت مادر نازنینم که 30 بهمن بود و من با یه عالمه گل رز سفید و قرمز به دیدنش رفتم.

3-دخترک کارنامه اش و گرفت و دل مامانیش و کلی شاد کرد و همه نمره هاش خیلی خوب بود.

4-موهای باران خیلی بلند و زیبا شده و اون روز می گفت مامان شاید شاید تصمیم بگیرم موهام و مصری بزنم که با یه نع گنده من مواجه شد.تا چند وقت پیش من اصرار می کردم مادر موهات و بزن این زیر بار نمی رفت و حالا من بعد از این همه حرص خوردن و برس کشیدن و شامپوهای گرون خریدن هیچ رقمه حاضر نمی شم دختری موهاش و بزنه و فقط هر چند ماه یه بار نوک موهاش و می زنم که موخوره نزنه.

5-هاپوی باران و فروختیم.چون اصلا توان نگهداری و نداشتم و باران خانوم هم می خواست به گردش و تفریحش برسه و ننه خانوم هم خدمتکار هاپو بشه که ننه هم  در یک حرکت انتحاری اعلام کرد در صورتی هاپو رو نگه می دارم که همه کارهاش و خودت بکنی و هرجا هم می ری ببریش که این دختر خوش گذرون ما خب قبول نکرد اما تا چند روز بساط اشک ریزون و داشتیم.

6-فکر می کنم دخترک ویلون کلاسیک رو انتخاب کرده و قراره بعد از عید ببرمش موسسه ودا و همون جا جدی شروع کنه.

7-در راستای علاقه مندی به اکادمی چند روز پیش شروع کرده با صدای بلند می خونه:من آمده ام وای وای من امده ام و من هم اعتراض کردم که دخترم بسه و سرم رفت و فرداش که از مدرسه برگشته می گه مامان چرا نذاشتی من دیشب خودم و تخلیه کنم؟امروز تو مدرسه همش حس خوندن داشتم و از اون وقتایی بود که من به شدت می خواستم قورتش بدم.

8-روزها آروم می گذره.فقط یکمی ناخوشم.به خاطر دیابت و کم خونی و سرماخوردگی که این روزها من و باران رو حسابی درگیر کرده.

/ 3 نظر / 30 بازدید
shamsa

سلام.وبلاگ بسیار زیبا و جالبی دارین.تبریک میگم به وبلاگ ما هم سری بزنید.ما عکس های شما را با نازل ترین قیمت(فقط 1000 تومان)تماشایی میکنیم.به صورت کاملا آن لـــــــــــــــــاین. این وبلاگ را از دست ندهید.www.beautyphoto.persian blog.ir آتـــــــــــــــــلیـــــه آن لــــــــــــــــــاین واقعـــــــــــــــــــــی

ننه نارگلی و نگار

سلام دوستم تولدت مبارک, کارنامه مبارک, دختری قشنگ و نازنین مبارک[قلب] امیدوارم مامانتون در آرامش باشن[گل]

سپیده عمه آریانا

سلام عزیزم خوبی تولدتون مبارک . الهی همیشه دنیات پر از شادی و سلامتی باشه مهربونم . فدای دخملی باهوشم بشم . انشااله همیشه در تمامی مراحل زندگیش موفق و موید باشه . جیگرشو برم با اون شیرین زبونیهاش . الهی همیشه سلام و شاداب باشی عزیزم بووووووووووووووووووووووووووس برای بارانی شیرینم[ماچ][بغل][قلب][گل][گل]