روزي كه در جام شفق مل كرد خورشيد بر خشك چوب نيزه ها گل كرد خورشيد

سلام
چی کار می کنيد با اين روزها يا بهتر بگم شب ها من که دلم خيلی می گيره هر شب که دسته ها میان رد می شن با اين که خيلی از صداشون لذت می برم اما دلم می گيره و به خاطر همين هم تا آخر شب راه ميفتيم می ريم مهمونی غذا هم که نذری می خوريم يادش به خير وقتی بچه بودم روز عاشورا هميشه نذری شوله زرد درست می کرديم توی همون حياط باصفايی که تمام خاطراتم و در بر می گيره.بين همسايه ها پخش می کرديم و کلی صفا داشت.فکر می کنم به قول مرجان عزيز عاشورا تاسوعا هم برای همون قديم ها خوب بود حالا ديگه دسته ها هم تشکيل شده از بچه ها و پيرمردها از جوون ها ديگه خبری نيست هرچند نمی خوام شور و نشاط خيلی ها رو نديده بگيرم اما خوب واقعيت ها هم بايد گفته بشند عليرضا توی وبلاگش گفته که همه عشق واقعی به حسين رو ندارند و عشق به حسين با گريه کردن ثابت نمی شه من هم باهاش موافقم .به هر حال من فکر می کنم اين چيزهايی که ما داريم چيزهای با ارزشی هستند و با تمام وجودی که ممکنه اين چيزها رو يا بهتر بگم اسلام رو بهمون غلط نشون داده باشند اما من يکی که به همه ی وجودی که آدم گناه کاری هستم با توکل کردن به همين هاست که صبح رو شب می کنم و تا حالا هر چی رو که از خدا خواستم با توسل کردن به اين عزيزان دير يا زود گرفتم .

/ 14 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Sepideh

سلام خانوم گل. غصه نخورين. دوستتون دارم. سپيده.

تمام ناتمام

سلام ، نميدونم جايزه هنوز برقراره يا نه ؛ اما به هر حال واسه اون وضعيت صدات ميتوني ۲ تا آمپولDexamethasone بزني يعني روزي يكي البته اگه تب هم داشته باشي چيزاي ديگه هم لازمه ..../ اما ماجراي حسين و يارانش ، كساني كه طبق روايات شيعيان در نهايت مظلوميت به استقبال مرگ رفتند ...

تمام ناتمام

...بقيه ي نظرمو نمينويسم ...چون تو ايران زندگي ميكنيم و من تو رو نميشناسم...به خصوص كه تو جام جم هم مينويسي ....

rahy

سلام خانم نسترن عسگري!حال شما خوبه؟از اين که اومدم وبلاگتون خيلی خوشحالم.به من سربزنين.

نیما

سلام ممنون که بازم به من سر زديد. متاسفانه گاهی کمی برای نوشتن وقت کم ميارم. اما خواننده های خوبی مثل شما آدم رو امیدوار می کنند. ممنون و خداحافظ

عليرضا

سلام به نسترن عزيز باهات موافقم! چيزهايي که ما داريم خيلي با ارزشه... ولي ناراحتي من از اين است که همه چيز در حال تحريفه! و اينکه به هدف اصلي هر کاري توجه نميشه! فقط ظاهر ، ظاهر و ظاهر! .... هيچ شکي نيست که درد دل کردن با "خوبان عالم" زيبا و وصف ناپذيره ... و اينکه چه بسا اونهايي که براي "حسين" گريه مي کنند گريه شون خالص خالص باشه ... اما حقيقتا "حسين" نيازي به گريه ما نداره! خودش و يارانش هم براي "گريه کردن ما " مبارزه نکردند! هدف ، چيز ديگري بود! و .... بحث در اين باره بسيار است! ممنون از توجهت ، سلامت باشي.

ونديداد

يه نفرميگه بدترين نوع اثبات يک حقيقت خون است و وای به حال حقيقتی که با خون ثابت بشه. پيشنهاد ميکنم کتاب دجال نيچه رو حتما بخون.با این حال من همچنان به اباعبدالله عشق ميورزم. از اون گذشته ايشون مظهر نيروهای آشفتار حساب ميشن و اينکه در جايی کشته شد که گفته ميشد روزی خون يکی از خدايان ريخته خواهد شد. اهاه. راستی قهر کردی؟؟؟؟

a

سلام دوست عزيز . متشكر از پيامت و اينكه مطلبم راهم به چاپ رسانيدي ( البته چيزي كه به دست ما نرسيد). خوشحالم از اينكه از طرح خوشت آمده بود و اينكه هميشه تو دوست درس دلگرمي را مي آموزي. در ضمن پيشاپيش سال نو را به تو تبريك مي گويم. . همچنين نگاهي به سرزمينم انداختم در همين روزهاي عزا كه در موردش گفتي نوشتم . بيا و نظرت را بگو. موفق و مويد باشي.

ونديداد

واقعا متاسفم و اميدوارم هر چه زودتر خوب بشی و خندون ببينمت. خواهش ميکنم. ده تا سوال!!!