آب پریا

سلام دوستای خوبم.سال نو مبارک.

حال ما هم خوبه.باران مدام در حال مسافرته و تا اینجا که بهش خوش گذشته.الان هم با خانواده پدری رفته همدان و مطمئنم داره بهش خوش می گذره.

سریال آب پریا هر شب ساعت 9 و نیم به کارکردانی خانم مرضیه برومند از شبکه دو پخش می شه و باران خیلی دوسش داره.تابستون پارسال گروه کر موسسه ودا که باران هم یکی از اون ها بود دعوت شدن که اهنگ چلچله که اهنگ تیتراژ آخرین قسمت سریال هست رو بخونن.

روزها سر تمرین رفتیم و باران تونست این تجربه رو هم داشته باشه.در کنار دو تا کنسرتی که تو گروه کر بود و کنسرتی که فلوت می زد.

بچه ها با هنرپیشه های این سریال خندیدن.بازی کردن و کلی همه باهاشون مهربون بودن.

دو تا ضبط داشتن که مطمئن نیستم یکی از اون ها رو کی نشون بده.یکی از اجراهاشون  اهنگ جنگل بود که بچه ها با همون لباسای رنگین کمونی کنسرتشون خوندن و یه ضبط هم با لباس مدرسه که آهنگ چلچله هست و اگه این سریال رو دنبال می کنید حتما تیتراژاخرین قسمت رو ببینید و آواز بچه ها رو بشنوید.

اینم یه سری عکس

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 7 نظر / 33 بازدید
یک مادر

دیشب ترانه رو شنیدیم. فوق العاده بود . چه صداهایی من کیف کردم. هی تند تند گفتم دختر دوستم هم می خونه اسمش بارانه . اوناها اوناها.دخترتوببوس.یعنی اگه دختر خودم بود چه می کردم؟

سپیده عمه آریانا

سلام نسترن جون . سال نو مبارک . امیدوارم سال خوب و خوشی رو همراه با سلامتی و شادی در کنار همسر عزیزتون و باران گلم داشته باشید . فدای باران ناز و باهوشم بشم . چقدر حیف شد که نتونستم تیتراژ پایانی رو ببینم . باران شیرینم رو بجام ببوس مهربونم .[ماچ][قلب][بغل][گل][گل][گل]

مهسا

سلام وب خیلی خوبی دارید خیلی خوشحال میشم به وب منم بیای و از علایق منم با خبر بشی و بهم کمک کنی موفق باشی

گل بی خار

سلام و بازم سلام...از کامنت شما خیلی خوشحال شدم..یکم دیر اومدم ببخشید...وقتی اسم وبلاگ نسترن رو دیدم یهو یاد قدیما افتادم..خوشحالم که از یادتون نرفته و هنوزم مینویسید..دلتون همیشه شاد

گروه هنری تاک

سلام... وقت بخیر... اگر مایل هستید از اجراهای نمایش های کودک و تاتر های عروسکی ویژه کودکان در سطح تهران آشنا بشوید، به سایت ما بیایید و در صورت تمایل به ما لینک بدهید... ممنونم

پرنیان

این عکسها سالها بعد چه خاطراتی میشه...