شنا

باران خانومی ما دیروز اولین جلسه استخرش و رفت و وقتی رفتم دنبالش داشت سرسره بازی می کرد.این استخری که اسمش و نوشتم سرسره داره.خیلی بهش کیف داده بود و خوشحال بود.ایشالا دیگه شنا رو ادامه می ده.

برای زبانش هم منتظر این موسسه استعداد های برتر هستم که نزدیک مدرسشونه و گفتن اون روزایی که مد نظر ماست رو از اول تیر می ذارن.اگر نشه به فکر جای دیگه ای هستم.

 

موسیقی هم به عهده بابایی هست و ایشالا زودتر پول دستش بیاد که یه ویولنسل برا این دخملک بخره و شروع کنه.باران بعد از کلی وسواس و ساز دیدن و شنیدن و اینا ویولنسل و انتخاب کرد و من خیلی باهاش موافقم.بابایی دوست داشت ساز سنتی مثل کمانچه و اینا انتخاب کنه ولی من باران و می شناسم.اگه بر خلاف میلش رفتار بشه اصلا زیر بار نمی ره.

این روزها همش می ره پایین و با بچه ها بازی می کنه و کلا بهش خوش می گذره.

یه وقتا منم باهاش تفریحی می رم استخر.

بردمش دکتر غدد که گفت حالا برای بلوغش زوده ولی باید تو خوردن شیرینی و چربی مراعات کنه و ورزش رو بیشتر کنه.حالا خدا رو شکر تعطیلاته و مدام با بچه ها می دوه و شنا هم که می ره

/ 6 نظر / 31 بازدید
سپیده عمه آریانا

سلام نسترن جون خوبی عزیزم الهی قربون باران گلی بشم انشااله که در ساز انتخابیش موفق بشه و تابستان حسابی بهش خوش بگذره . روزهایی رو سرشار از شادی و سلامتی و آرامش براتون آرزومندم . باران گلم رو ببوسید.[ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

سما

سلام.ماشالله دختر هنرمند و باهوشي داري[قلب]

مرد كوچك من

با پشتكار و تلاشي كه از باران سراغ دارم و جديت و مهرباني مامان نسترن ميدونم كه به همه خواسته‌هاش ميرسه[ماچ]

sa

ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)من خواستم این بازیو دور بزنم مستقیما رفتم به اون ادرس گفت اینطوری نمیشه باید به10نفر بفرستیش نمیدونم چه طوری فهمید.

ریحانه

سلام عزیزم من ریحانه هستم از وبلاگ زیبات دیدن کردم اگه دوست داری با من لینک کنی خبرم کن خوشحال میشم[چشمک][ماچ]

کوچه نادری

خیلی وقت بود ازتو بیخبر بودم. خوشحالم نسترن جان که مثل قدیم عاشقانه با بارانت و بابایی دارین زندگی میکنین.