همه چیز...

خب باید بگم یکمی ته ذهنم مشغوله...

یک سال بیشتره که درگیر دیابت شدم.البته خدا رو شکر به غیر از اون دو روزی که خیلی قندم بالا رفت و بستری شدم و انسولین زدم و بعدش خیلی حالم بد بود دیگه این قضیه رو کنترل کردم و البته یه وقتایی خیلی بی خیال می شم و مراقب خودم نیستم اما سعی می کنم کنترلش کنم و دستگاه هم تو خونه دارم و خدا رو شکر تزریق انسولین نمی کنم و با همون قرص حلش می کنم.ولی این اخری ها که ازمایشم و بردم پیش دکتر بهم گفت کراتین خونت بالاست و کلیه هات پروتئین دفع می کته.یعنی همه چز خیلی تو مرزه و کوچک ترین غفلت من ممکنه باعث بشه من خیلی راحت کلیه هام رو از دست بدم و دیالیزی بشم.خیلی ها بودن که متوجه نشدن و این اتفاق براشون افتاده...حالا من تو مرزم.یه دستور تغذیه یه ماهه گرفتم که کلی پرهیز غذایی دارم و دکترم خیلی تاکید کرده که رعایت کنم.چون اگر رعایت کنم یه ماهه همه چیز به حالت عادی بر می گرده و خطر رفع می شه.یعنی الان دست خودمه که چه بلایی سر خودم بیارم و یا مراقب خودم باشم.خیلی هم رو روزش و شنا تاکید کرده.حالا من یک ماهی می شه دارم می رم باشگاه و شنا رو هم وقتی باران بره مدرسه شروع می کنم.

خواستم بگم می دونم و باور دارم یه عالمه دوستای خوب و مهربون دارم که همیشه و هر وقتی خواستم از ته دل برام دعا کردن و انرژی مثبت فرستادن.پس این بار هم ازتون می خوام من و فراموش نکنید و دعا کنید کلیه هام سالم بمونن و مشکلی برام پیش نیاد.و از همه مهم تر اراده نگه داشتن رژیمم رو داشته باشم.

همه وبلاگا و می خونم.اما نمی دونم چرا حرفم نمیاد...دوستون داریم و براتون بهترین ها رو می خوایم.

کارای خونه هم پیش می ره.گاهی تند و هیجان انگیز و گاهی کند و خسته کننده.

/ 18 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرد كوچك من

سلام نسرتن جون الان ديگه باران از هر چيزي مهمتره و بهترين دليل براي بهتر شدن و به دست آوردن سلامتيت با يه روحيه و جسم قوي هميشه به يادتم چيزايي رو كه دكتر گفته فراموش نكن اول خودت بايد به خودت كمك كني [ماچ]

محمد

سلام ای هموطن.وبلاگ پرطرفدار و پر بازدید من را با نام ایران جک و آدرس irangok.niloblog.com لینک کن و خبر بده تا من هم شما را لینک کنم.

...

Cela parait bizarre mais ca marche vraiment ! Tu veux voir le portrait de la personne qui t'aime en secret ? Envoie ce message a 10 personnes et rend toi sur la page http://amour-en-portrait.vu.cx/ tu verras afficher le portrait de la personne qui t'aime. Tu risques d'etre surpris(e) ! ( le portrait est ressemblant a environ 90% ).

...

Cela parait bizarre mais ca marche vraiment ! Tu veux voir le portrait de la personne qui t'aime en secret ? Envoie ce message a 10 personnes et rend toi sur la page http://amour-en-portrait.vu.cx/ tu verras afficher le portrait de la personne qui t'aime. Tu risques d'etre surpris(e) ! ( le portrait est ressemblant a environ 90% ).

یک دوست

به نام خدا سلام.امیدوارم خوب باشید.منتظر پست جدید شما هستم.دختر گل شما چطورند؟برای شما و خانواده محترم آرزوی موفقیت دارم...از لندن

صبا

هرکسی برای تربیت فرزندش راهی و برنامه ای دارد. اما نکته ای که مهم است اینست که سنگ بنای تربیت فرزندانمان را بر چه چیزی استوار کنیم؟ به عبارت دیگر اساس و محور تربیت را چه چیزی قراردهیم که سعادت و خوشبختی را همواره درک کنند و مانیز خیالی آسوده نسبت به رشد و تربیت آنان داشته باشیم؟ برای آگاهی از جواب این سوال از زبان بهترین روانشناس دنیا و دانشمندترین فرد جهان به آدرس http://serat.mihanblog.com/post/168 مراجعه کنید. ضمنا خرسند خواهیم شد که با نظر و احساس خود ما را در ارائه مطالب مفیدتر یاری کنید.

وبلاگت خییییییییییییییییییلیییییییییییییییی مزخرفه یه چیز جالب بنویس. شوخی کردم ناراحت نشیا خیییییییییییییلیم عالیه

بیتا مامان کیان و کیارش

یعنی چی درگیر دیابت شدی؟؟ سنی نداری آخه، خیلی ناراحت شدم، نسترن تو رو خدا خیلی مراقب خودت باش، هیچی رو نمیشه با سلامتی عوض کرد عزیزم ... برات دعا میکنم ...