تولدم و یه خبر خوب

سلام دوستای خوب و مهربون این یه پست با عجله ست.فقط خواستم بگم:امروز تولدمه.31 سالگی خداحافظ و 32 سالگی سلام.

گفتم که قراره یه اتفاقی بیفته و هنوز معلوم نیست؟باید بگم اون اتفاق خوب داره می افته.

باران کوچولوی ما برای گروه کر ایران زمین به سرپرستی سودابه سالم انتخاب شده و 5 و 6 اسفند تو تالار اندیشه اولین کنسرت زندگیش رو اجرا می کنه.این کنسرت برای من و بابایی خیلی ارزش داره چون به هر حال مربوط به موسیقی فجر می شه که مهم ترین گروه های موسیقی در اون شرکت می کنن.و این برای ما افتخار بزرگیه که باران می تونه در کنار دوستای دیگه اش توی این گروه باشه.

لباساش و اندازه گرفتن و همه چیز داره حاضر می شه که باران شعرای قشنگی رو که با تلاش و اراده اش حفظ کرده بخونه.

می خوام بهش بگم:مامانی روزایی که به عنوان خبرنگار می رفتیم و کار این گروه رو می دیدیم همیشه تصور می کردم که یه روزی دختر من هم می تونه بره بالای سن و باعث بشه اشک شوق تو چشمای مامان و باباش جمع بشه.می خوام بگم من هدفم از اول این بوده که تو رو به سمت هنر هدایت کنم و حالا خوشحالم که می تونم شاهد این باشم که تو توی 6 سالگی اولین کنسرتت و با یه گروه عالی اجرا می کنی.خیلی دیر بهمون گفتن که تو توی گروه هستی اما من خوشحالم که دیدم تو با پشتکارت سریع شعر ها رو حفظ کردی و بدون خستگی سر تمرینا حاضر شدی.حتا اگه تو لحظه آخر هم معلوم بشه که تو تو گروه نیستی هیچی از ارزش کارت کم نمی شه.ممنونم که جواب زحمتای مامان و این همه کلاس بردن و آوردن و دادی.

شاید من زیادی ذوق زده شدم اما دست خودم نیست خیلی خوشحالم که می تونم دخترکم و روی سن ببینم.شاید برای هر پدر و مادری یه هدفی مهم باشه که بچه اش توی زندگیش دنبال کنه اما ما همیشه سعی کردیم از همون سال های اول زندگی باران اون و به سمت موسیقی و عکاسی و نقاشی و کلا هنر راهنمایی کنیم.چون دنیای قشنگیه...

برامون دعا کنید...

در ضمن کار بچه های ایران زمین خیلی قشنگه بازی های آوازی دارن و بچه ها با باله و زدن ساز و خوندن آواز این گروه رو همراهی می کنن.اگه دوست داشتین می تونین بلیط برنامه رو از تالار اندیشه بگیرین و بچه های گلتون رو بیارید.

/ 39 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افشین

[گل] درود بر شما ------- بروزم با --------- [گل] جشن چهارشنبه سوری که در پایان زمستان برگذار می شود نوید نوروز را می دهد. جشن چهارشنبه سوری هیچگونه ارتباطی به جشن ها و مراسم فرهنگی عربها ندارد و هیچیک از قبایل کنونی آنها این سنت را اجرا نمی کنند. این مراسم به هیچ دین و مذهبی وابسته نیست. این مراسم آریائی و پارسی میباشد. جشن چهارشنبه سوری خجسته باد [گل] [گل] جاوید باد ایران زمین .

فرزانه مامان ستایش

سلام نسترن جان [ماچ] تولدتون مبارک .امیدوارم سالیان سال عمر کنید و در کمال آرامش و خوشبختی در کنار باران جان و همسرتون زندگی کنید . موفقیت باران عزیزم رو صمیمانه تبریک میگم [دست] امیدوارم همواره در تمام مسیر موفقیت روی نقطه اوج ایستاده باشه . بی صبرانه منتظر دیدن عکسهای باران جان در مراسم هستیم [قلب]

شيرين

سلام عزيزم. از طريق وبلاگ مامان ديبا و پرند وبلاگت رو ديدم و متوجه شدم دختر كوچولوي هنرمندي داري. ماشالله به جونش. راستش پسر من 5/2 سالشه و مدت 1 ساله كلاس موسيقي موسسه بادبادك رو ميره كه طبعا فقط بازي و آشنايي ابتدايي با اصول موسيقي هست. از طريق مربيش ، با كارهاي خانم سالم آشنا هستم. آيين الان خيلي به موسيقي توجه نشون ميده و با توجه به اينكه نه من و نه همسرم هيچكدام كوچكترين آشنايي با موسيقي نداريم ، فكر ميكنم بد نباشه آيين رو به يك مركز معتبر آموزش موسيقي ببرم. شايد - البته شايد- در اين زمينه علاوه بر علاقه استعدادي هم داشته باشد. البته من اصولا با آموزش زياد با بچه ها و بخصوص در سن پسرم موافق نيستم. به من آموزشگاه پارس - زير نظر آقاي ناصر نظر - معرفي شده ، اما نميدانم آيا براي آموزش به كودكي 5/2 ساله مناسب هست يا نه. از طرف ديگر آيين با موسيقي خانم سالم هم خيلي ارتباط برقرار ميكنه. ممكنه تلفن مركز و آموزشگاه اين خانم را به من بدهي يا آدرس آن را تا با آنجا هم مشاوره كنم. ممنون از لطفت.

آرزو مامان آرش

نسترن جان سلام خوبی؟ از شنیدن خبر موفقیت باران عزیز در کنسرتش کلی خوشحال شدم. انشاءالله که عروسک قشنگتون روز به روز موفق تر باشه. [ماچ]

سلام

سلام من صبا هستم دوست باران در گروه کر خیلی خوشحالم که تونستم پیداتون کنم.[لبخند][گل]

سلام

سلام من صبا هستم دوست باران در گروه کر خیلی خوشحالم که تونستم پیداتون کنم.[لبخند][گل]