/ 9 نظر / 4 بازدید
mehrdad

آآي باران باران..................خدا براتون حفظش کنه.....

اميد

سلام...به باران بگيد ميخوامش ۱۰۰۰ تا به توان چند.

محبوبه

سلام سلام.. به به چه نازه اين كوچولو قدم نو رسيده مبارك اميدوارم قدمش مبارك باشه و چيزهاي خوب ازش ببينيد... مواظب باران كوچولوي ما باشين و زود به زود بهش سر بزنيد و از تختش هم بلندش كنيد.. هميش شاد وسبز باشيد.. روي ماهش رو ببوس..

angel

به به به .قدم نو رسیده مبارک . مواظب باشين اين ترانه ی ويگن درست از آب در نياد : بارون بارونه زمينا تر می شه :))))) حتما تمام زمينه های ايمنی را رعايت کنين تا زمينا تر نشه . مرسی که بهم سر زدی و مهمون وبلاگ من بودی. اومدم بازدیدت بازم به من سر بزن .

گل بی خار

معصومانه خوابیده و به دور از هرگونه نگرانی ... خوب به چشماش که نگاه کنی متوجه میشی که انعکاس حداقل نورها هم بازتابی مثل ستاره را درون چشمهاش داره ( از بس که پاکه )سلام و هزار سلام .. خیلی خیلی مبارکه .. امیدوارم با خودش برکت زیادی بیاره .. نسترن جان 99 درصد میدونستم که یک نی نی در راهه و انکه اون روز توی کامنت گفتم نکنه داری عروس میشی . هم یک نکته انحرافی بود ( چشمک ) .. چند باری سر زدم و خیلی منتظر این روز بودم که خبر بدی و اولین آپدیتت رو هم بعد از تولد نی نی خوشگلت دیدم ولی نمیتونستم کامنت بزارم .... دلت شاد .. نی نی رو هم ببوس و یا حق

سرشار

سلام دوست قديمی و بارانی من. حس زیبایی بود ديدن پيامت. حسی به طراوت باران. دوستان ناديده هم می توانند پايدار باشند. حتی پس از ماهها يا سالها. و مهمتر از آن حادثه زيبای باران در زندگيت و حس های مشترکی که می آيند و می روند. همیشه همین طور است زندگی قبل از آنکه بتوانیم باورش کنیم میآید و می گذرد. هزاران بوسه نثار بارانت باد.

peyman

وبلاگ جالبی داری . اگه خواستی تبادل لينک بکنی يه ندا بده تا رديفش بکنم .

محبوبه

سلام نسترن جان.. ممنونم از حضور سبزت از نظري هم كه دادي سپاسگزارم... ني ني من چطوره؟ فداش شم ببوسش از طرف من... مواظب خودت باش... هميشه شاد و سبز باشيد.. تا آخر وقت امروز آپديت مي كنم خوشحال ميشم پذيراي مقدم شما باشم.. يا حق.

مريمی

سلام مامان نسترن گل . الهی فدای تو و باران خوشگلم بشم . وای خيلی ملوس و نازه ... تخته .............. نازنينم . ايميل من خورشيد خانم هستش که همين بالا نوشتم ... جای من هزار بار باران گل رو ببوس ... قربان تو : خاله مريم . راستی خيلی مواظب خودتون باشيد ها ....