برف ناز نازی

سلام بر و بچه های وبلاگی...خوب هستید؟با برف و سرما چی کار می کنید؟امیدوارم که بهتون خوش بگذره

امروز دختر کوچولوی ما رفت برف بازی و وقتی اومد بالا حسابی خیس شده بود حتا ش ر ت ش!

به زور باربی بازی و اینا راضیش کردم که دیگه نرو.تموم لباساش و عوض کردم و هی هم می گفت پاهام داره یخ می زنه.وقتی پایین بود باباش تلفن زد و گفت هر جور که هست راضیش کن بیاد بالا ولی وقتی صدای خنده هاش و می شنیدم دلم نیومد.از خدای خوب و مهربون خواهش کردم که خودش مراقب همه بچه ها و دخمل ما هم باشه تا سرما نخورن...خیلی هم زود رفت خوابید.فکر کنم فردا تعطیل باشه.ما هم طبق معمول یک شنبه ها می ریم خونه مامانم تا باران خاله هلن عزیزش رو ببینه و دیدار ها تازه بشه.

ترم دوم داستان نویسی هم شروع شده و البته من جلسه اولش رو نرفتم حالا ایشالا دوشنبه می رم.باران هم با کلاساش مشغوله و می ریم و میایم.

این هفته که رفته بودیم کانون تا باران بره کلاس نقاشی دیدم یه نمایشگاه عکس از بچه ها با رده های مختلف سنی هست.رفتیم و دیدیم و باران هم خوشش اومد.خوشبختانه یه مسابقه دیگه هم دارن که تا آخر بهمن فرصت داره.باران هم تو این مدتی که قرار بود نمایشگاه بزنه خیلی عکس انداخته و ما هم قصد داریم تو این مسابقه شرکتش بدیم.برد و باختش مهم نیست.مهم اینه که تو فضا باشه.

من عاشق پاییز و زمستونم ولی خدایی خیلی سخته بچه رو تو این سرما هی بپوشونی و ببری و بیاری.

حرف خاص دیگه ای ندارم فقط چند تا عکس می ذارم.

باران و ماه دانا

/ 33 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

سلام درباره«چرا بعضي ها سختشونه كه نماز بخونند؟» نوشتم

sandbad

salam vebloget ghahsange moafagh bashi ye sari b ma bezan[گل]

مامان سینا

سلام بر مامان باسلیقه باران عزیز رو ببوس و به ما سر بزن به روزیم

پدرام

اگر سزاوار است آن است که دوست با جزر زندگی ات آشنا شود ، بگذار تا با مد آن نیز آشنا گردد ، زیرا چه امیدی است به دوستی که می خواهی در کنارش باشی ، تنها برای ساعات و یا قلمرو مشخصی ؟ . جبران خلیل جبران سلام دوست خوبم خدا حفظ کنه عزیز نازتونو با مطلبی با عنوان حس خوب نوشتن در پرشین بلاگ به روز کردم منتظر حضور گرمت هستم

گل سرخ

بی دوست شبی نیست که دیوانه نباشم مستم اگر ساکن میخانه نباشم دوست آن نیست که هرلحظه کنارش باشی دوست آن است که هر لحظه به یادش باشی...

دزيره

من نميتونستم نظر بذارم با فيلتر شكن اومدم چرا؟

ثبت خاطرات

خانمی کجایی؟کم پیدایی؟!حالتون که خوبه ایشالله؟باران رو ببوس