يک شب زيبا و سرد

سلام خوبيد؟سلامتيد؟اميدوارم هميشه خوب باشيد و سلامت.هوای خوبيه ولی سرده.مخصوصا خونه ی ما هم به خاطر ياران خانم خيلی گرم شده و ما هم عادت کرديم به گرما و وقتی بيرون می ريم يخ می زنيم .ديشب شب خوبی بود رفتيم کنسرت ارکستر سمفونيک تهران.برنامه شون شامل آهنگ هايی از موتسارت و ويوالدی و...بود.البته من با همه ی آهنگ های کلاسيک نمی تونم ارتباط برقرار کنم ولی بعضی هاشون خيلی قشنگ و رويايی بود.و نحوه ی زندگی آهنگ سازها هم خيلی جالبه مثلا همين موتسارت توی ۳۶ سالگی مرده ولی کلی کار انجام داده يا کسای ديگه.به هر حال ديشب شب خوبی بود اما خيلی سرد بود و حسابی يخ کرديم.ما ماشين نداريم و هروقت می ريم تالار وحدت من ياد اين مساله می افتم و از ته دل از خدا می خوام اين بار که اومديم با ماشين خودمون بيايم حالا تا ببينيم کی مستجاب می شه تا حالا که روزی باران زياد بوده.يک پيرمردی هست که هميشه جلوی در تالار وحدت بليط هارو نگاه می کنه تقريبا من و می شناسه.البته به قيافه .من هميشه سلام می کنم و بهش خسته نباشيد می گم اما ديشب اعصابم و خرد کرد اومدم از جلوی در رد شدم و باهاش احوالپرسی کردم اصلا تو اين مملکت دلسوزی به کسی نيومده جوابم رو داد و موقعی که داشتم تو می رفتم برگشت گفت:لباست هم کوتاهه ها...انقدر حرص خوردم که نگو برای اين که تیپ من تیپ مناسبی بود و پيش خودم فکر کردم لابد پيش خودش گفته حتما علت اين که اين طوری سلام و عليک کرده اينه که تیپش يک ايرادی داره...اين طوريه ديگه چه می شه کرد.31.gif22.gif30.gif

/ 10 نظر / 5 بازدید
ساناز و محمد رضا

سلام عزيزم . متن جالبی بود . آبديت کردی خبرم کن . ممنون که سرزدی بازم بيا خوشحال می‌شيم

reza

خيلی خيلی خوب بود به من هم سر بزن منتظرتم يادت نره مرسی

mersedeh

به نام خدا سلام نسترن جون خوبي ؟دختر گلت خوب؟سرفرصت يك چيزهايي برات مي نويسم....فعلا خداحافظ

کيميا

بابا شما چقدر حوصلتون سر جاشه...من عمرا ماشين نداشته باشم برم اينجور جاها حالا شايد بريم با هم سينما ام با بچه تو هوای سرد اونم تاتر عمرا !!!

محبوبه

سلام نسترن جان.. خوبي عزيز. باران جان خوبه؟؟‌ به به كنسرت موسقي من خيلي دوست دارم اميدوارم هميشه شاد باشيد.. از اين مسائل هم پيش مياد نميخواد خودتو ناراحت كني... انشاءالله به هميم زودي هم يه ماشين شيك و قشنگ مي خريد... دلت هميشه شاد و سبز باشي..

مينا

سلام دوست عزيز. من هم برای اين جور برداشت ها و این جو نامناسب متاسفم . موفق باشيد

sabalanak

سلام وبلاگ قشنگی داريد؛و چقدر خوبه که روی ادبیات تحقیق میکنید؛من عاشق ادبیاتم. و خوش به حالتون که باران خانم رو دارید.از طرف من ببوسیدش.

هستی

سلام نسترن جون ممنون که تنهام نذاشتی شب يلداتون مبارکه

Nima Mofid

موتزارت از زندگی خانوادگي يا عاشقانه هم شانس نياورد. در فقر بدی هم مرد.... جواب آن پيرمرد يک نگاه سرد بود. :)

me

سلام.بارون... هوای سرد... نگاههای سرد يک پيرمرد...مگه ميشه ادم دلش واسه ايران تنگ نشه؟به هر حال به دل نگير . هر چی باشه پيره ديگه.درست همسن انقلاب...