آرامش

این روزها انقدر همه چیز آروم و روتین می گذره که هیچ حرفی برای اینجا گفتن نمی مونه.من همچنان همه وبلاگا رو می خونم ولی واقعا نمی دونم چرا نظرم نمیاد.خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.می دونم من و باران رو فراموش نمی کنید.حالا کامنتتون نیست ولی من مطئنم وقتی من از حال و هوامون می نویسم شما هم خوشحال می شید.خود من هم وقتی بی خبر می شم از دوستایی که مرتب می نوشتن دلگیر می شم و نگران.

امروز هم اومدم بگم حال ما خوبه.باران امتحاناش و می ده و قراره برای بعد از تعطیلی مدرسه ها کلاس زبان و رقص و موسیقی بره.البته شنا هم مد نظرمه که گذاشتم برای تابستون.خودش خیلی دوست داره سفالگری هم بره.باید ببینیم چطور می شه.

چند شب تو خواب دندون قروچه می کرد که خیلی نگرانش بودم ولی خدا رو شکر حل شد.این روزا تازه دارم می فهمم.شاید بیشتر دارم می فهمم باران چه نعمت بزرگیه.و هر روز این دخملکم بزرگ و بزرگ تر و مهربون تر می شه.از اون لجبازی ها خبری نیست.هنوز هم مشکلات خودش و داره ولی در کل دختر خوب و مودب و با هدف و مستقلی بار اومده.

از خودم ممنونم که وقت زیادی برای تربیتش گذاشتم و اگه چند تا دونه غلط املایی رو بذاریم کنار مادر خوبی بودم.امیدوارم بتونم اینده خوبی برای باران به وجود بیارم.

این عکس ها هم مال همین ماه های اخره

 

/ 8 نظر / 32 بازدید
مرد كوچك من

همين كه تو خوشحال باشي و شاهدي براي موفقيت باران همينم كافيست نسترن جون[ماچ]

سپیده عمه آریانا

سلام نسترن جون خوبی عزیزم . خیلی خوشحالم از اینکه همیشه چی آرومه . الهی همیشه دنیا بر وفق مرادت باشه عزیزم . فدای باران عزیزم بشم . 1000 ماشااله چه خانومی شده . صورت ماه گلکم رو ببوس عزیزم . شاد و برقرار باشید [ماچ][بغل][قلب][گل][گل][گل]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم خدا رو شکر که همه چیز با ارامش در جریانه. و خدا رو شکر به خاطر گل دختر هنرمندت[قلب]

مامان نازنينها

ماشاا٠٠٠ خوشگل خانم حسابي خانم شده عزيزم ٠ هميشه خوب و خوش باشيد ٠ خصوصي ميگذارم براتون