بامزه

من در حال حاضر یه عدد مامانم که می خوام قربون دست و پای بلوری بچه ام برم.کار این روزای بچه ما شده که مدام بره پایین بازی کنه یا پرشن تون ببینه یا سی دی لطف تنبک گوش بده.یه روز در هفته می ره کلاس تنبک.بقیه روزا بیشتر با ایدا می گذره.ایدا میاد و این دو تا مدام پایین بازی می کنن.وقتی هم ایدا هست من خیالم راحت تره.دوچرخه جدیدی هم باباش براش خریده که از قبلیه خیلی بزرگ تره و تا چند سال می تونه استفاده کنه.اون قبلی هم یادگار مامانمه و گذاشتیمش تو انباری.

خیلی بامزه شده کارهاش.یه بار عروسی بودیم بهش گفتم بیا موهات و درست کنم و برس بکشم.یکم که وایساد و احساس درد کرد برگشته می گه ماما تو عادت داری روزمن و خراب کنی؟

اون شب به باباش می گفت به من پول بده من لاک بخرم باباش هم گفت باشه دو سه روز دیگه می دم.رفته یکی از کتاباش و اورده و نشون می ده من و باباش مرده بودیم از خنده اسم کتاب این بود:اما تو قول داده بودی.

اون روز موهاش و شونه می کردم معمولا صدای جیغ و دادش بلند می شه.بهش گفتم باران صدات در نمیاد ها...دردت هم گرفت تو دلت داد بزن.ساکت نشسته بود و عصبانیتش رو با نفس های بلند نشون می داد.گفتم این طوری نفس نکش.می گه مامان تو کلا انتظار داری من از بی نفسی خفه بشم؟

امروز هم رفتیم یخچال فریزر جدید بخریم.چون جای یخچال فریزرمون کمه دنبال یه دونه با عرض کم می گشتیم که سرمون و خورد انقدر گفت یه دونه بخرید اب سرد کن داشته باشه و اخر سر هم طبق سلیقه خاوم یخچال خریدیم.

هنوز خبری از درس و دیکته نیست.خودمم حوصله ندارم.می گم دوباره مدرسه ها باز می شه و این خانوم کوچولوی ما هم می شینه سر درسش بذار خوش باشه.

 

/ 9 نظر / 27 بازدید
جواد توکلی

سلام دوست عزیز اگه میخوای یکم خوش بگذرونی و خستگی در کنی به شارپ چت یه سر بزن http://www.pcsharp.ir/chat

حقدوست

[گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل][لبخند] سلام دوست ارجمند[گل][لبخند] [گل] آرزومند قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز هستم [گل] دوست ارجمند؛ آیا تا کنون کسی به شما ظلمی کرده که نتوانسته باشید جبران کنید؟ آیا تا کنون شما به کسی ظلمی کرده‌‌اید که جبران نکرده باشید؟ آیا می‌‌دانید اینها «حق الناس» است؟ آیا می‌‌دانید در آخرت به چه طرز فجیعی جبران ‌می‌‌شود؟ اگر نمی‌‌دانید؛ توصیه می‌کنم حتما بیایید و بخوانید، شاید شما را وادار کند برخی کارها را انجام دهید. «تصفیه حساب «حق الناس» در قیامت» http://bia2mofid.persianblog.ir/ [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] از احادیث زیبای «هفته صد و شصت و هفتم» هم بهره‌‌مند شوید. http://bia2mofid.persianblog.ir/ [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] در بخش «صفحات وبلاگ» و «موضوعات وبلاگ» هم مطالب نابی خواهی یافت. منتظر حضور گرم شما عزیز هستم. http://bia2mofid.persianblog.ir/ [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم یخچال جدید مبارک باشه. معلومه که سلیقه خانمی حرف نداره. [قلب]

محمد

سلام طاعات و عباداتتان قبول ما یه اسپمر طراحی کردیم که به صورت انلاین می تونید با هاش به وبلاگ ها استفاده کنید. اسپمر ما می تونه به سیستم ها رزبلاگ و میهن بلاگ و بلاگفا و پرشین بلاگ و لوکس بلاگ و چند تا سیستم دیگه نظر بده!! تا با استفاده از این اسپمر می تونید ماهیانه چیزی در حدود 150 تومن درامد داشته باشید.قیمت این اسپمر هم فقط 8000 تومن هستش که دائمه هست و هیچ وقت قعطی به وجود نمی اد و شما همیشه میتونید به وبلاگ ها نظر ارسال کنید و درامد کسب کنید قیمت اسپمر:8000 تومن درضمن این اسپمر در سایت های دیگه به قیمت 20 هزار تومن به فروش میرسه برای دریافت اسپمر و واریز وجه اسپمر با ایمیل زیر تماس بگیرید: mohammadabiposh@gmail.com

سلوا

[ماچ][ماچ][ماچ][قلب][قلب][قلب][گل]

یه غریبه

سلام خوشحالم روحیتون بهتر شده و دوباره می نویسید . چرا خوب روز بچه رو خراب میکنید [قلب][چشمک]

ننه نارگلی و نگار

سلام مامانی تبریک می گم بابت تقدیرنامه...[گل] خوبه که بهشون خوش می گذره[قلب]

لیلی مامان یونا

سلام من هم زیاد به یونا فشار نمیارم تو مدرسه همش درگیر درس هستن لااقل تابستون یه استراحتی کنن یخچال فریزرتون هم مبارکه خانومی [قلب]